![ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ](https://radioamfilochia.gr/wp-content/uploads/2021/02/ΑΝΑΣΤΑΣ-696x696.jpg)
Ο Δήμος Αναστασιάδης παρουσιάζει το νέο του single «Τώρα Μιλάω Εγώ», που κυκλοφορεί μαζί με music video από την Panik Records!
Ο ταλαντούχος καλλιτέχνης μας χαρίζει μια επίκαιρη επιτυχία γεμάτη δυναμισμό, «ντύνοντας» με τη μοναδική ερμηνεία του και με τη μουσική του τους εμπνευσμένους στίχους της Ελεάνας Βραχάλη. Την παραγωγή υπογράφει ο Soumka.
Το «Τώρα Μιλάω Εγώ» συνοδεύεται από ένα κινηματογραφικής αισθητικής music video που σκηνοθέτησε ο Γιάννης Παπαδάκος. Τη χορογραφία, που εκτελεί η Velma, αλλά και ο Δήμος Αναστασιάδης, επιμελήθηκε η Φαίδρα Νταϊόγλου.
Δείτε το music video:
![](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/cdd1y7RXCuta-rC8bCRF78oiExspp_Q6IkrlrS4up7kij0INF5fk6Qt3Ri0-raEB9PyYZ2KC6GqHoNHd7CisvxMRN1FIlcmxxeGxmrxz9Vywgha9deGGrHG7Jeny2uphKz_jPBm29hsobesIkmiQurwgLbcRww=s0-d-e1-ft#https://mcusercontent.com/57b18e6c41c10def2276292db/images/edaaac35-b7b3-41eb-8a27-e4acdde9b7ff.jpg)