![paola](https://radioamfilochia.gr/wp-content/uploads/2022/11/paola-696x464.jpg)
Οι MΕΛΙSSES και η Δέσποινα Βανδή ξεκίνησαν με απόλυτη επιτυχία την επί σκηνής συνεργασία τους, με το πρώτο διήμερο να γίνεται sold out. Μάλιστα, μεταξύ εκείνων που βρέθηκαν στο «Έναστρον» ήταν η Πάολα και η Έλλη Κοκκίνου.
![](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/Kgp1J5XfPqcQf7kZO15o-uY5yQXMojfmWO2JTOhNEkELIZ-kuDjv2Jo-mA8GFHopeY1FZlZ3KE6a28bKResz_AS9erySz7pKr1A3JckW97UMFYeBQCeffdQQd6mOE0YLbTFqa8DJ5dS4MhWUXNpto1nabZMC5ksNdFs6Gw=s0-d-e1-ft#https://mcusercontent.com/57b18e6c41c10def2276292db/_compresseds/9620000b-92e2-7be7-2521-953ea45a039f.jpg)
Το βράδυ του Σαββάτου, 26 Νοεμβρίου, η Πάολα και η Έλλη Κοκκίνου διασκέδασαν στο πιο συναρπαστικό live party της φετινής νυχτερινής Αθήνας, με τον Χρήστο Μάστορα, ως καλό οικοδεσπότη, να τους δίνει το μικρόφωνο για να τραγουδήσουν.
![](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/znMKVf_qpGXXnkRhmvy-1bD1t70EKVArrmIPgJPC1KDjy8Up2NNZ1z9H2VnGvSu2EpGAQo5b3Dtlt-h9nqpASnuAOGAPS8ixW2C2IkI0Re08S_O0DQCGjCLXB3t7VLf7aQPW8rXW2rj_LxoVszzhpewW99GeM09mxQwhag=s0-d-e1-ft#https://mcusercontent.com/57b18e6c41c10def2276292db/_compresseds/36037314-a343-ad17-9b9e-2475a85f3ca3.jpg)
Η Πάολα ερμήνευσε τις επιτυχίες της «Θυμός» και «Κουβέντα Στην Κουβέντα», καθώς και το «Άπονη Καρδιά», ενώ η Έλλη Κοκκίνου ξεσήκωσε με τα hits της «Κοσμοθεωρία» και «Τι Της Έχεις Βρει».
![](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/ay9x2XB9d4i9vxA7QZ6hgAejGfO5eNkbk0jmutbFmCSx55pMKt9b_pdnsUFUAaGiBx1CfOWaQbRKuiLwoGJRyDQuqESCJWzmqApCCNKkVu5HZA0kfQUZ57PsX5TWx0fPF1vJBBitpy0c0Mei8sdLby-UHC2Kehv0vkInTw=s0-d-e1-ft#https://mcusercontent.com/57b18e6c41c10def2276292db/_compresseds/b38b14e5-6675-fa5e-c516-344fb43bc66c.jpg)
Κάθε Παρασκευή και Σάββατο, οι ΜΕΛΙSSES και η Δέσποινα Βανδή χαρίζουν μέσα από το εντυπωσιακό τους show ανεπανάληπτες στιγμές, γεμάτες μουσική, δυνατές ερμηνείες κι αστείρευτη ενέργεια, γνωρίζοντας την αποθέωση.
![](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/3kb2rDw9KyUoKKfic-JganusPwLI-v7zDjgNT-X2vzBCZwhlOXZh2PCgZFbsSufPPW6LvvDTsryZxPsw-UgjeYUpZwYyBKYCkrSmF0-7A_yMoQAKooEXorLH4c0eic1292yFzDuDoh1OWvgkec4K80APWarM246JngSeJA=s0-d-e1-ft#https://mcusercontent.com/57b18e6c41c10def2276292db/_compresseds/b70ce2d1-0b02-1def-cc6a-9069ca457281.jpg)
Μαζί τους οι Kings και η Τάνια Μπρεάζου.
Info
Έναστρον (Πειραιώς 178, Αθήνα)
Faceboook: https://www.. facebook.com/enastronofficial
Instagram: https://www. instagram.com/enastron_
Tηλέφωνο κρατήσεων: 2103413550
Έναστρον (Πειραιώς 178, Αθήνα)
Faceboook: https://www..
Instagram: https://www.
Tηλέφωνο κρατήσεων: 2103413550